W We fietsen tegenwoordig veel op het volgende Zuid-Hollandse eiland Goeree-Overflakkee.
Het is daar in het voorseizoen nog heerlijk rustig.
En Goedereede is één van die kleine knusse oud-Hollandse dorpjes.
Pal langs de Goereese zeekust ter hoogte van Ouddorp loopt een prachtig fietspad.
Bij het gloednieuwe Landal Resort Ouddorp Duin park even afgestapt om rond te kijken…nou zeker de moeite waard, het is een prachtig park en wel in en tussen de duinen gesitueerd !
En dat allemaal pal naast het strand en de zee.
En daar boven op een speelduin had je dit uitzicht op de zee en het fietspad.
We fietsen weer verder en kijken nog even om.
We fietsen nu in de richting van de vuurtoren van Goeree `de Westhoofd`.
Het is een stenen vuurtoren, die nog volop in bedrijf is, dus niet te bezichtigen.
Hier vlakbij in een zandvlakte zag ik deze 2 schattige kleine blommetjes in de duinen bloeien.
Geen idee welke namen erbij horen !
De gele is het geelhartje.
We vervolgen weer onze fietstocht.
We fietsen hier laat in de middag, vandaar die lange schaduwen.
En zo maken we het fietsrondje rond.
.
lijkt me fantastisch, het vlakke landschap en wat een rust, mooi
Een hele fraaie serie foto’s laat je ons zien, waarvan de 2e voor mij er bovenuit springt Marjolein.
het lijkt er wel de rust zelve Marjolein..
knappe fotoreportage, met een lichte voorkeur voor de tweede foto
prettige dag
Prachtige foto’s. Wij gaan het eind van de week naar Goeree. en dan is het leuk om toch een beeld te krijgen hoe het daar is, En dat is op jou site te bewonderen. Dank je 🙂
Grappig toch en heel veel plezier op Goeree
Wat is het toch heerlijk hè… hier in Nederland.
Prachtige foto, Marjolein!!
Lieve geniet groetjes, Anna 🤗
Je woont toch wel in een mooi stukje Nederland, naamgenoot! Kan me voorstellen dat het hier zomers een drukte van belang kan zijn! Mooie foto’s enne die blommen, nee je hebt niks aan mij! 😀
Het is daar zo anders dan aan deze kant van het land, prachtig om te zien! De namen van de bloemen kan ik je ook niet geven helaas.
Een mooie wonderlijke plek om te fietsen!
Wat een heerlijke weidsheid Marjolein daar op de (lijkt wel aangeharkte) fietspad. Al die Landallers kunnen hier volop genieten zo te zien. Het gele bloemetje lijkt een beetje op de gele hoornpapaver, maar nee dat is ‘m ook niet
Schitterende foto’s foto’s Marjolein, een genot om daar te fietsen,en zeker een mooi eiland.
Moe maar voldaan, van het fietsen en het zoeken naar plantennamen,
zeg ik dat het een prachtige serie is, goede info en mooie panorama’s.
Gr Jan W
Dank je Jan en zonder moeite kom jij nu overal 🙂
Ben nu 2 keer op het eiland geweest, zowel op Duynhille als Ouddorp Duin, maar beide keren was het genieten met nog mooi weer ook. Hoewel het me daar vandaag en morgen ook wel spannend lijkt met wind, wolken en buien. Kan bijna niet Hollandser!! Kijk alweer uit naar mijn Goereese vakantie in de nazomer.
Groetjes van Margreet
OT Heb jij de Aminus fotosite nog…..krijg steeds meldingen dat het een gevaarlijke website is!
Hallo Marjolein, mooie fietstocht lijkt me. Wat de bloemen betreft dat zijn zoutminnende plantjes, heb nog even gekeken maar kon het niet vinden. Goederede lijkt me een mooi plaatsje om te bezoeken. Persoonlijk hoeven er geen vakantieparken zo in de duinen te verrijzen, zonde.
Het Landal park is echt op bouwland, de bekende geestgronden pal achter één duinrij, gebouwd en nu is er een heel mooi hoog en laag duinlandschap gecreeërd, dus een win- winsituatie 🙂 Kan helaas geen foto meesturen hoe het vroeger was, ken dat stuk nog !!
Ik weet natuurlijk niet hoe het allemaal zit, dus geen recht van spreken. Gelukkig is het allemaal mooi geworden en kunnen er veel mensen van genieten.
🙂
prachtige tour over het land dank je wel marjolein,
heerlijk in de zon, dat is vandaag wel even anders
❤
Heb je t-shirt van `zonder hond` aan mijn buurvrouw doorgegeven en die heeft hem al besteld 🙂
Waar webbies al niet goed in zijn 🙂
Bedankt voor de leuke tip :-0
Je hebt er weer heel wat af gefietst Marjolein.
Mooie foto’s zo kan ik fijn mee genieten ;-))
Groetjes Tinie
Prachtige tocht.
Het waait op jullie eilanden vast altijd of niet?
Ja meer dan in het binnenland, maar daardoor waait de lucht hier vaker open en hebben wij geen regen !!