Ik loop vreselijk achter met mijn logjes, maar die reden vertel ik nog wel.
Maar eerst gaan we naar de bollenvelden, eigenlijk meer de tulpenvelden op Goeree_Overflakkee.
.
De bollentijd is al wel bijna helemaal voorbij, maar dat mag de pret toch niet drukken ?
..
Dat is een droom voor het oog. Die bollenvelden heb ik nog nooit mogen meemaken. Echt fantastisch. Hoop dat je niets erg is overkomen.
Nee hoor, niets erg gewoon leuke dingen.
Oké 👌
wauw, indrukwekkend is dat!
wat een bloemenzee
zo mooi
Ja, was ook erg leuk om er nu door heen te fietsen
Marjolein, foto’s van bloembollen velden met die kleuren kan je altijd laten zien. Prachtige foto’s weer. Die tulpen vervelen nooit. Dit is weer een prachtige log.
En jullie veel plezier in het hoge noord-westen
Prachtig om te zien Marjolein, eigenelijk jammer dat het maar zo kort duurt.
Klopt en de boeren koppen graag ivm overlast van toeristen die gewoon middenin de tulpen gaan zitten of een bosje mee naar huis nemen..grr
Prachtige foto’s Marjolein 🌷
Dank je wel
Nee hoor, dat geeft niets, ook al zijn de tulpen gekopt. Tulpen op de vaas doen het toch ook nog steeds goed. Dus ik blijf hier gewoon genieten van de bloemenpracht. 😀
Klopt ;-0
Deze tulpenvelden ziet prachtig uit. Jammer dat weer voorbij is. Ik hou wel erg van. Gekopt in deze tijd is weer nodig. Wel zonde allemaal. Het is mooi geweest. Mooie kleuren heeft deze tulpen. Fijne dag.
Het gaat om de vermenigvuldiging van de bol he ? Maar als Haarlemmer wetej jullie dit want jullie zitten midden in de bollenstreek.
Toutes ses couleurs, bien alignées un véritable bonheur à la contemplation.
Bravo Marjolaine, une série d’une rare beauté.
As you see, Marjolein, I waited till after our Iceland trip to see this post. Seeing the tulip fields is always so magical for me, coming from America. It’s something I’ll never forget! And now I know you have a new camera and am delighted that you can now carry on with your photos. YAY!
Zoals je ziet, Marjolein, heb ik gewacht tot na onze IJsland-reis om deze post te zien. Het zien van de tulpenvelden is altijd zo magisch voor mij, komend uit Amerika. Het is iets dat ik nooit zal vergeten! En nu weet ik dat je een nieuwe camera hebt en ik ben blij dat je nu verder kunt gaan met je foto’s. YAY!
Dank je wel en fijn dat jullie het zo goed gehad hebben.
Wat een bloemenpracht Marjolein. Ik moet er volgend jaar toch maar eens heen!